fbpx

Filmy ślubne zdążyły już stracić swój urok. Pozbawione świeżości 2-godzinne seanse, przypominające wspomnienia niezbyt zaangażowanego gościa z niewyszukanym gustem muzycznym i krępująco ciekawskiego, co też skrywają talerze gości. Wszyscy to znali, nikt nie chciał tego oglądać. Filmy ślubne potrzebowały liftingu.

Poszliśmy więc na przekór i stworzyliśmy film z pasją, niesztampową muzyką i bez rosołu w kadrze. Wystarczająco długi, lecz odpowiednio krótki. Nowoczesny i dynamiczny, skupiony na przewrotnych akcjach, naturalnych emocjach i spontanicznych reakcjach. Powstały z mieszanki Waszej miłości do siebie oraz naszej pasji do filmu. Taki, do którego sami z przyjemnością wracamy. Pamiątka, która wytrzyma próbę czasu.

W naszej ofercie wyróżniamy :

KRÓTKI FILM ŚLUBNY

 

To 4-6 minutowy film, który skupiony jest przede wszystkim na Was i najważniejszych chwilach, które wspólnie przeżywacie. Jego charakter ma być zbliżony do kinowego teledysku, którym łatwo podzielić się z bliskimi. 

FILM ŚLUBNY

 

Trwający 10-12 minut film to nasza perełka i osobista recepta. Jest odpowiednio długi, aby przedstawić wszystkie kluczowe momenty i na tyle krótki, żeby chcieć obejrzeć jeszcze raz! Jest idealnie wyważoną hybrydą teledysku i filmu dokumentalnego – subtelny, odrobinę podniosły i z przytupem tam, gdzie należy się go spodziewać. Przez pierwszy kwartał podobno świetnie służy przy wspólnych posiłkach.

DOKUMENT

 

30 minutowy film, który świetnie uzupełnia krótki film ślubny o szerszą perspektywę dnia. Znajdziemy w nim przede wszystkim pełniejsze ujęcia najważniejszych momentów dnia tj. błogosławieństwo, przysięgę małżeńską czy pierwszy taniec. Znajdziemy tu też więcej detali miejsc, ozdób, atrakcji oraz towarzyszących Wam bliskich osób. 

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #ffffff;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 350px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }