fbpx

Krótki film ślubny – W Ranczu raźniej

Krótki film ślubny – W Ranczu raźniej

Nie była to pierwsza nasza wizyta w Ranczu w Dolinie – przy odrobinie szczęścia również nie ostatnia! Choć miejsce jest nam bliskie, serdeczne i znane z niemal wszystkich stron to nadal potrafi zaskoczyć swoim urokiem i zaprosić nas w zakamarek oferujący nową perspektywę. Miło jest więc wracać do zjawiskowej przestrzeni, przeserdecznej właścicielki, jak i niezmiennie pysznych rarytasów z pyzami na samym czele.

Tym razem zostaliśmy zaproszeni do pilnej obserwacji uroczystości Róży i Michała, których krótki film będziecie mogli podejrzeć w linku poniżej. Dodatkowym atutem poza wietrznym Ranczem w Dolinie – zbawczym terytorium na czerwcowe upały – był fakt, iż wesele nie było naszym ostatnim spotkaniem.

Filmowy reportaż z dnia ślubu jest sam w sobie świetną pamiątką, ale uzupełniony ujęciami plenerowymi wznosi się na jeszcze wyższy poziom jakości. To właśnie one podkreślają ogrom uczuć, wzajemny magnetyzm, obnażając to jak ważni i bliscy sobie jesteście. W szale wydarzeń weselnych nie zawsze udaje się to podkreślić, zdecydowanie ciężej też o chwilę intymności i skupienia na sobie.

Spotkanie plenerowe dodaje zupełnie nowy wymiar – zarówno w zdjęciach jak i filmie. Warto ten wymiar zwiedzić i skrzętnie udokumentować, zwłaszcza kiedy zaprasza się do swojego życia dwójkę odrobinę wścibskich kronikarzy, którzy naprawdę chcą zobaczyć Was i Waszą relację w pełnej krasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *