fbpx

Ministudio – W Grupie Raźniej I Weselej

Ministudio – W Grupie Raźniej I Weselej

Nazwa “ministudio” pojawia się w naszych pakietach i postach od wielu lat i niezmiennie budzi ciekawość. W istocie, jest to po prostu specyficzna formuła zdjęć grupowych – dynamicznych, ekscytujących i zasadniczo nieprzewidywalnych. Za tło może posłużyć nam parkiet, boczna sala w restauracji, taras czy nawet ogród. Nie ma tu miejsca na sztywność, jest za to ogromne pole do energicznych figli i dowcipnej zabawy w gronie bliskich.

Założenie jest proste – każdy z gości ma okazję do pamiątkowej fotografii z Parą Młodą. Dla wygody podsuwamy kanapę, fotele bądź kilka krzeseł, rozstawiamy efektowne choć produkowane w Chinach oświetlenie i zaczynamy nasz grupowy taniec. Każde zdjęcie to osobna historia: inny skład, inny stopień znajomości, inne gesty, inne okrzyki, inne akcesoria. Jedni grzecznie siadają i uśmiechają się do obiektywu, drudzy stają nieco z tyłu i marszczą brwi, innym z kolei braknie miejsca więc rozsiadają się na kolanach Młodej Pary lub zgoła kładą na podłodze. Nie obowiązują żadne zasady – dozwolona jest nawet częściowa nagość.

Ministudio zwykle odbywa się w dość zaawansowanej części wesela, kiedy to atmosfera jest już swobodniejsza, a krawaty częściowo poluzowane. Żeby jeszcze bardziej je poluzować można sięgnąć po akcesoria pomocnicze. Peruki, zabawne nakrycia głowy, sztuczne wąsy, okulary, dmuchane instrumenty czy broń biała, wypełnione helem zwierzęta czy nawet proste tabliczki z napisami potrafią znacząco ożywić nawet niezbyt rozrywkowych gości i skłonić ich do niecodziennych zachowań i żywiołowych gestów.

Zdjęcia grupowe w trakcie wesela to też okazja do wyciągnięcia zza stołów osób, które na parkiecie bywają tylko przelotem lub w drodze po kawę. To moment na zdjęcie z dziadkami, rodzicami chrzestnymi, a także świadkami i najbliższą rodziną. To też czas, by każdy z gości mógł chwycić w dłoń dmuchaną maczugę, zasiąść z Wami na wygodnym siedzisku, objąć Was wolną ręką i zapozować do zdjęcia, o które nikt by go wcześniej nie podejrzewał. Zapomnijcie więc o fotobudce i wstąpcie do naszego ministudio – otwieramy tuż po 22:00!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *